DETAILNÍ POPIS

Praha 6, Hanspaulka, 3+kk, OV, 94 m2 + 2m2 balkon.
Nabízíme k prodeji byt v OV o dispozici 3+kk o velikosti 94 m2 v 1. NP a s výhledy do zeleně. Byt je v původním, ale udržovaným stavu. Dům je ve velmi udržovaný s 4 bytov. jednotkami. Zájemci jistě ocení dobře fungující společenství vlastníků.
Jedná se o klasický, činžovní řadový dům, v klidné části s výhledem do zeleně – dvora, s dobrou dostupností. U domu je zastávka autobusu směr Bořislavka nebo Hradčanská.

Byt má vstupní halu, 3 pokoje se samostatným vstupem, kuchyňskou linku, komoru, samostatné WC, koupelnu s vanou. Balkon do silnice s mříží. Topení – plynové, samostatný pl. kotel. V pokojích jsou většinou parkety. V hale teraso. Okna špaletová, kdy na jaře bude probíhat výměna pro celý dům za euro okna.

V bezprostředním okolí je řada školek a základních škol, mnoho výborných a vyhlášených restaurací, obchodů kde lze nakoupit běžné potraviny. Veškerá sociální vybavenost je v bezprostředním okolí. Strategické umístění bytu Vám ušetří čas a zároveň jste nedaleko přírody. Možnost parkování v rámci parkovací zóny. Tato čtvrť je jedna z nejkrásnějších a nejbezpečnějších v celé Praze.

Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.
Náklady na služby : 2.000,- fond oprav, 3.000,- Kč.
Zájemcům doporučujeme prohlídku.
Byt lze využít i v kombinaci bydlení a kanceláře.

Na Hanspaulce 806/29, Praha 6

 

Cena: 9 850 000 CZK

Pro zobrazení rezervačního formuláře klikněte zde.
Tisk Oblíbené